Maak kennis met onze teamleden. Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring. Door deze praktijkervaring en onze jarenlange ervaring hebben wij de kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Hans van Brakel

Directeur

hans@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Saskia Leenders

Bedrijfsleider

saskia@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Marco-Prins

Marco Prins

Manager Financiën

marcop@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 2)

Bert-Regeling

Bert Regeling

Manager Schadeherstel, Onderhoud en Administratie

bert@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Natasja-den-Hamer

Natasja den Hamer – Overdiek

Administratie & HR

natasja@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 2)

Henry-Hoeijenbos

Henry Hoeijenbos

Calculator

henry@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Gilbert-de-Paauw

Gilbert de Paauw

Projectleider Verbouw optie 4

gilbert@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Eugène van den Berghe

uitvoerder verbouw

Eugene@tempelbouw.nl +31 10 426 4930 (optie 4)

Sanne Bouwmeester

Servicemedewerker

sanne@tempelbouw.nl +31 10 426 4930 (optie 3 of optie 4)