Maak kennis met onze teamleden. Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring. Door deze praktijkervaring en onze jarenlange ervaring hebben wij de kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Hans van Brakel

Directeur

hans@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Saskia Leenders

Bedrijfsleider

saskia@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Bert Regeling

Manager Schadeherstel, Onderhoud en Administratie

bert@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Henry Hoeijenbos

Calculator

henry@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Gilbert de Paauw

Gilbert de Paauw

Projectleider Verbouw

gilbert@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Bram Kieviet

Bram Kieviet

Coördinator Onderhoud & Schadeherstel

bram@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Gerrit de Goede

Gerrit de Goede

Coördinator Schadeherstel

gerrit@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Danny de Rooy

Danny de Rooy

Coördinator Schadeherstel

danny@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Marcel Kapoen

Marcel Kapoen

Coördinator Schadeherstel

marcel@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30