Maak kennis met onze teamleden. Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring. Door deze praktijkervaring en onze jarenlange ervaring hebben wij de kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Menno-Verkerk

Menno Verkerk

Werkenbegeleider

menno@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Foto_Ruben

Ruben Tanis

Werkenbegeleider

ruben@tempelbouw.nl +31 10 426 4930

Danny-de-Rooy

Danny de Rooy

Coördinator Onderhoud

danny@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Gerrit-de-Goede

Gerrit de Goede

Coördinator Schadeherstel

gerrit@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Marcel-Kapoen

Marcel Kapoen

Coördinator Schadeherstel

marcel@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Onno Gorseman

Coördinator Schadeherstel

onno@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Foto_Andre

Andre van Leeuwen

Coördinator Schadeherstel

andre@tempelbouw.nl +31 10 426 4930 (optie 1)

Nelleke-van-Gilst

Nelleke Bosgieter – van Gilst

Schadeherstel

nelleke@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)