Maak kennis met onze teamleden. Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring. Door deze praktijkervaring en onze jarenlange ervaring hebben wij de kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Marcel-Kapoen

Marcel Kapoen

Coördinator Schadeherstel

marcel@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Danny-de-Rooy

Danny de Rooy

Coördinator Onderhoud

danny@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Onno Gorseman

Coördinator Schadeherstel

onno@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Rosalien van der Giessen

Schadeherstel

rosalien@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Nelleke-van-Gilst

Nelleke Bosgieter – van Gilst

Schadeherstel

nelleke@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Rachid-Ziyani

Rachid Ziyani

Uitvoerder

rachid@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Peter-Boekhout

Peter Boekhout

Uitvoerder

peterb@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Peter-Naaktgeboren

Peter Naaktgeboren

Uitvoerder

petern@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30