Maak kennis met onze teamleden. Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring. Door deze praktijkervaring en onze jarenlange ervaring hebben wij de kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Tempel-Bouw-logo

Peter Roos

Werkenbegeleider

peterr@tempelbouw.nl +31 10 4264930

Danny-de-Rooy

Danny de Rooy

Coördinator Schadeherstel

danny@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Gerrit-de-Goede

Gerrit de Goede

Coördinator Schadeherstel

gerrit@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Marcel-Kapoen

Marcel Kapoen

Coördinator Schadeherstel

marcel@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Foto_Andre

Andre van Leeuwen

Coördinator Schadeherstel

andre@tempelbouw.nl +31 10 426 4930 (optie 1)

Ed_van_Tiggelen

Ed van Tiggelen

Coördinator Schadeherstel

ed@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Raymond_Ketting

Raymond Ketting

Uitvoerder

raymond@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30