Maak kennis met onze teamleden. Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring. Door deze praktijkervaring en onze jarenlange ervaring hebben wij de kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Marcel-Kapoen

Marcel Kapoen

Coördinator Schadeherstel

marcel@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Kim-Vos

Kim Vos

Schadeherstel

kim@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Nelleke-van-Gilst

Nelleke Bosgieter – van Gilst

Schadeherstel

nelleke@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Rachid-Ziyani

Rachid Ziyani

Uitvoerder

rachid@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Peter-Boekhout

Peter Boekhout

Uitvoerder

peterb@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Peter-Naaktgeboren

Peter Naaktgeboren

Uitvoerder

petern@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Menno-Verkerk

Menno Verkerk

Werkenbegeleider

menno@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Remco-Kraijo

Remco Kraijo

Werkenbegeleider

remco@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Natasja-den-Hamer

Natasja den Hamer – Overdiek

Administratie & HR

natasja@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30