Maak kennis met onze teamleden. Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring. Door deze praktijkervaring en onze jarenlange ervaring hebben wij de kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Hans van Brakel

Directeur

hans@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Saskia Leenders

Bedrijfsleider

saskia@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Bert-Regeling

Bert Regeling

Manager Schadeherstel, Onderhoud en Administratie

bert@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Natasja-den-Hamer

Natasja den Hamer – Overdiek

Administratie & HR

natasja@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 2)

Henry-Hoeijenbos

Henry Hoeijenbos

Calculator

henry@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Gilbert-de-Paauw

Gilbert de Paauw

Projectleider Verbouw

gilbert@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 4)

Eugène van den Berghe

Coördinator Onderhoud

Eugene@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30 (optie 1)

Menno-Verkerk

Menno Verkerk

Werkenbegeleider

menno@tempelbouw.nl +31 10 426 49 30

Foto_Rick

Rick van der Wal

Werkvoorbereider

rick@tempelbouw.nl +31 (0)10 426 49 30